- Ana Sayfa
- İl Müdürümüz ile İl Merkezinde Bulunan Kadın Kooperatiflerimize Yönelik Ziyaretler
- 34. AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI.
- 2020 Yılında Ticaret Bakanlığı Tarafından Düzenlenen "Tüketici Hakları" Konulu Türkiye Geneli Orta Okullar Arası Resim Yarışması Hakkında
- Düzeltme! TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGESİ ALACAK İŞLETMELERİN DİKKATİNE
- Milletvekilim Sayın Zehra TAŞKESENLİOĞLU BAN Hanımefendinin başkanlığında, Kadın kooperatiflerimizi ziyaret kapsamında Erzurum Kadın Kooperatifimizi ziyaret ettik. Ayrıca İlimizde bulunan tüm kadın kooperatiflerimizin başkanlarının katılımıyla yılsonu genel değerlendirme toplantısı yaptık. Sayın Milletvekilime ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.
- Koopdes programı kapsamında hazırladıkları projeleri onaylanan ve 110 bin lira hibe desteği sağlanan Pasinler Kadın Kooperatifimizin değerli başkanı ve üyeleri Ticaret Bakanlığımıza teşekkür için İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. Bu nazik ziyaretleri için biz kendilerine teşekkür ettik. Başarılarının devamını diledik.
- Ak Parti Kadın Kolları Başkanım Ayşe DENİZ ÇELİK Hanımefendi ve arkadaşlarının İl Müdürlüğümüzü ziyaretleri bizleri onurlandırmıştır. İlimizde kadın girişimciliği konusunda yapacağımız çalışmalarla ilgili kendilerinden destek sözü aldık. Kendilerine ve arkadaşlarına çok çok teşekkür ederim.
- İl müdürümüzün işyeri ve firma ziyaretleri gıda sektörü ile devam etti.
- Uzundere Emek Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifimizin kuruluşunu gerçekleştirdik.
- Erzurum İpekyolu Kadın Kooperatifimiz ilimize hayırlı olsun.
- Şenkaya ilçemizde Şenkaya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanım Fahrettin HARBİ Beyle birlikte esnafımızı ziyaret ettik. Kooperatifçilik ve Kadın kooperatifleri üzerine konuştuk.
- Oltu İlçemizde esnaf ziyaretlerinde bulunduk.
- İl Müdürlüğü olarak İspir ilçemizde esnaf ziyaretlerinde bulunduk.
- İl Müdürümüz Muhammet GÜNEŞ Mobilyacılar Odası Başkanı Murat NOHUTÇU'yu ziyaret edip pandemi süreci ve esnaf sorunları üzerine konuşuldu.
- İl Müdürümüz Muhammet GÜNEŞ Memur-Sen İl Başkanı Mustafa KARATAŞ Beyi ziyaret etti.